אטרקציה זולה ופופולרית לברית – מגנטים

אטרקציה זולה ופופולרית לברית – מגנטים

ברית או במילה הארוכה שלו, ברית מילה, הוא אירוע אשר נעשה בתרבות היהודית במשך מאות על גבי מאות של שנים. האירוע נעשה לאחר שמונה ימים שנולד תינוק זכר כאשר הוא מובא אל בן אדם יהודי מוסמך אשר מבצע כריתה של חלק קטן מאיבר מינו. לפי היהדות דבר זה נחשב מצווה וחובה על כל תינוק זכר יהודי ונמצא גם בתוך תהליך של גיור. בשנים האחרונות ברית המילה נהפך לאירוע מפואר, מלא משפחה וקרובים שבאים לחגוג את רשמיות הזכר ליהודי ומקיימים חגיגה רבה. בשל החשיבות הרבה של המשפחה לתעד את האירוע, האטרקציה המתאימה ביותר וכך גם בין הזולות ביותר, היא צילום תמונות מגנטים.

 

החגיגה הגדולה של אירוע ברית מילה

 

בעם היהודי יש מצוות רבות אשר הופכות ומאשרות רשמית את האנשים כיהודים לכל דבר. אחד מהם הוא כשנולד תינוק זכר. הוריו של התינוק הזכר מחויבים ביום השמיני להיוולדו, לקיים אירוע המתבצע בבית כנסת ושם מובל התינוק אל מיטה קטנה שבה אדם יהודי ומוסמך, מבצע את ברית המילה. לפי המצווה היהודית חייב למול אחרי שמונה ימים בחייו של תינוק זכר חלק קטן באיבר מינו בכדי שיוכל להיות רשמי איש יהודי.  יום זה הוא הנו ללא ספק אחד מהימים המאושרים והמרגשים ביותר לכל המשפחה, החברים, הקרובים והרחוקים. בשנים האחרונות נושא האירועים צבר תאוצה רבה וגם בריתות המילה נהפכו להיות חגיגה רבה.

 

מוזמנים רבים מגיעים לאירוע אשר יכול להימשך שעות רבות בו נפגשים המשפחה ומתאספים לראות את התינוק. בשל החשיבות הרבה של יום זה גם לתינוק עצמו וגם למשפחה המתרגשת, האטרקציה אשר ללא ספק יכולה לתפוס את הרגע, לשחזר את האורחים הרבים שהוזמנו ולזכור את היום לזמן רב אפילו בשביל שהתינוק יראה כשהוא יגדל, היא אטרקציית מגנטים לברית. את צלם מגנטים לברית אפשר למצוא ברחבי האתרים והעסקים אשר מציעים חבילות צילום שונות ומעוצבות.

 

צלם מגנטים לברית

 

צלם זה הוא בעל ניסיון רב, ידע ומקצועיות רבה בצילום סטילס ועומד ברשותו ציוד מדיה וטכנולוגיה רב אשר מספק לו את האפשרות להעברת התמונות הרגילות למגנטים. המגנטים בנוסף יכולים להיות מעוצבים בדרכים שונות שיבחרו המשפחה כגון כתובות, תאריכים, שמות, ציורים או כל דבר אשר המשפחה בוחרת לעצב. תהליך המעבר בין התמונה למגנט לוקחת בסך הכל כמה דקות ספורות ובכך אפשר ליהנות ממגנטים רבים עם המשפחה, התינוק וכל המוזמנים.

 

בשל המודעות הרבה לעלויות של אירועים מסוגים שונים וגם אירועי ברית, מגנטים לברית מאפשרים את החבילות והמבצעים הרבים לקבלת מספר רב ביותר של מגנטים לאירוע במחיר עלות נוח וזול ביותר. בכדי שיוכלו המשפחה להתרשם ולהתרגש כל פעם מחדש מהאירוע, מגנטים לברית הם האטרקציה המומלצת, הזולה והטובה ביותר לאירועים.

 

קרא עוד: ציוד להשכרה לאירועים

whatsapp   כל הזכויות שמורות לדוד כליף אירועים בע''מ © לאתר דוד כליף אירועים בע''מ
האתר נבנה ע"י חברת קורנגה