איך לארגן אירוע מדהים עם שף פרטי

איך לארגן אירוע מדהים עם שף פרטי

זה לא קל לחשוב על רעיון מטורף לאירוע שלכם. כל מה שתחשבו עליו ככל הנראה מישהו חשב עליו לפניכם, אבל זה לא אומר שצריך להתייאש ולבחור ברעיון הבנלי ביותר. אפשר לחשוב על רעיון שכולם יהנו ממנו, שהוא יהיה משתלם ושזו תהיה חוויה מיוחדת שהחברים שבאים לאירוע לא ישכחו בתקופה הקרובה. אחד הרעיונות האלו הוא הזמנת שף פרטי.

 

היתרון הגדול של השף הפרטי

 

שף פרטי לאירועים זה רעיון נפלא. זה רעיון שמתאים למגוון רחב של אירועים. אנשים מזמינים שף פרטי לאירועי ימי הולדת של ילדים ושל מבוגרים, למסיבות שונות כגון מסיבת רווקות ומסיבת גיוס, לאירועים משפחתיים ואפילו לאירועים קטנים ומצומצמים של מספר בודד של משתתפים. היתרון הגדול ביותר של השף הפרטי שם דגש על הדבר שבדרך כלל הכי מדובר באירוע – האוכל. אנשים אוהבים להגיע לאירועים כדי לאכול ולכן במקרים רבים מזמינים קייטרינג או עורכים את האירוע במסעדה, אבל בהזמנת שף פרטי אתם יודעים שהאוכל הולך להיות ברמה הטובה ביותר וכך גם תוכלו לעשות את האירוע היכן שתחפצו.

 

מעט הכנות בשביל אירוע גדול

 

ההכנות לאירוע כשמזמינים שף פרטי הופכות להרבה יותר קלות ופשוטות. בדרך כלל ההכנה הכי חשובה לאירוע היא הזמנת האוכל, אבל כששף פרטי מגיע זה הופך להיות הרבה יותר קל. השף הפרטי יגיע ותוכלו ביחד איתו להחליט על תפריט. כמובן שהאוכל באירוע יהיה כשר עם כשרות לבחירתכם או טבעוני במידה שתרצו. תוכלו לקבוע על מגוון תפריטים – חלבי, בשרי, יווני ועוד… מומלץ מאוד להתייעץ עם השף הפרטי ולשמוע את המלצותיו לגבי בחירת האירוע כי במקרים רבים אנשים רוצים שהאוכל יהיה טוב אבל הם עלולים להיות קצת מקובעים על התפריט ומומלץ לנסות דברים חדשים שהשף יודע שאתם תאהבו ושהוא מתאים לכם.

 

בכל אופן, אתם תצטרכו לארגן את השאר, וזה כולל הזמנת כלים לאכילה והזמנת ציוד נוסף שאותו אפשר להזמין מחברת המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים. לא לשכוח להזמין כסאות ושולחנות, סכו"ם, צלחות וכוסות ועוד אביזרים נוספים שאולי תרצו כמו אביזרי תאורה והגברה. במקרים רבים, אם תבחרו שף פרטי טוב, אולי הוא יוכל לערוך עבורכם את הערב ולהמליץ לכם על רעיונות שונים לבידור האורחים גם בלי שום קשר לאוכל עצמו. ככה תוכלו לחסוך עוד יותר כסף וכאב ראש.

 

לפני שאתם מתחילים לעשות טלפונים ולהזמין דברים, הכינו לעצמכם רשימה מסודרת של כל הדברים שאתם רוצים שיהיו באירוע ולמי אתם מתקשרים כדי להזמין את השירותים השונים. אל תשכחו לקבוע לעצמכם תקציב מוגדר מראש כדי שלא תחרגו ותגלו שהחשבון טפח במהירות ללא שום הגבלה. תכנון נכון יכול לחסוך לכם הרבה כסף וכך תוכלו להיות בטוחים שהמסיבה או האירוע יתנהלו על הצד הטוב ביותר.

whatsapp   כל הזכויות שמורות לדוד כליף אירועים בע''מ © לאתר דוד כליף אירועים בע''מ