כך תבחרו חברה המשכירה ציוד לאירועים

כך תבחרו חברה המשכירה ציוד לאירועים
kalif

אם ארגנתם ולו אירוע אחד בעבר, אתם בוודאי כבר מודעים לכך שאין די רק בשמחה וברצון הטוב כדי להפוך אירוע לאירוע-פיצוץ, ממנו ייהנו כל המוזמנים. לאורך כל ארגון האירוע (ואף במהלכו) ישנם "פחים" קטנים, אשר בהם עלול ליפול מי שאיננו מודע, איננו איש מקצוע בתחום ואיננו מנוסה בארגון אירועים. אחד הפחים הסמויים מהעין, אולם אחד מהקריטיים שבהם, הוא הציוד שישמש אתכם באירוע והחברה שעומדת מאחוריו, כלומר, זו המשכירה לכם אותו.

 

היכן מוצאים חברת השכרת ציוד טובה?

 

אם תחפשו בכל מדיה המרכזת נותני שירותים, תגלו כי ישנן חברות רבות להשכרת ציוד, כחברות המתמחות בציוד תאורה, ציוד הגברה, ריהוט או השכרת גנרטורים לאירועים.

 

אם כן, כיצד תבחרו מתוכן את זו המתאימה לכם ביותר? הנה מספר טיפים פשוטים שיסייעו לכם בבחירה זו:

 

  • בקשו המלצות – נכון שאף אחד הוא לא "אתם", אבל, במיוחד אם זהו האירוע הראשון אותו אתם מארגנים, משתלם לשמוע לדעתם של אחרים. שאלו קרובים ומכרים שאתם סומכים על דעתם. במידה ואין לכם כאלה, העלו שאלה בפורומים המתאימים או בקבוצות הפייסבוק. תוכלו לשאול שאלה כללית (כמו "על איזו חברה אתם ממליצים?") או שאלה פרטנית יותר (כמו "למי יש ניסיון עם חברה X?"). בשני המקרים, התשובות לא תאחרנה להגיע.

 

  • בררו האם לחברת השכרת הציוד יש ניסיון באירועים דומים לשלכם – אירועים נבדלים אחד מהשני לא רק במהותם (ברית מילה או חתונה) אלא בפרמטרים נוספים, כגודל האירוע ומיקומו (באולם סגור או בחיק הטבע, למשל). יש בסיס סביר להניח כי חברה בעלת ניסיון באירועים דומים לשלכם תוכל לספק לכם מענה טוב יותר לצרכים מאשר חברה חסרת ניסיון כזה.

 

  • טיב הציוד ותחזוקתו – כן, לכאורה, לא משהו שאתם אמורים לבדוק. אבל ישנה קורלציה ברורה בין חברה המזלזלת ואיננה מתחזקת את הציוד שלה כנדרש לחברה המזלזלת בלקוחותיה ובשירות שהם מקבלים. מאחר וציוד תקין, שמיש ואמין הוא בסיס השירות אותו אתם מקבלים, לא תוכלו לצפות לשירותיות מפתיעה לטובה מחברה שאיננה מכבדת את המינימום הזה.

 

  • ליווי צמוד והדרכה מפורטת – ישנם סוגי ציוד שאינם דורשים הסבר נוסף או יוצא דופן (כדוגמת כסאות או שולחנות פשוטים), אולם, ישנם תחומים אחרים, למשל השכרת גנרטורים לאירועים, אשר ידרשו מכם הבנה מסוימת בהפעלת הציוד. עמידה לרשות הלקוח בייעוץ בעת הבחירה, מתן הדרכה מפורטת ויעילה לאחר הבחירה ועמידה לרשותכם לאורך כל ארגון האירוע, יכולים לסמן לכם כי מדובר בחברה אמינה שאליה תוכלו לשוב גם באירוע המשמח הבא שלכם.

 

לסיכום:

ארגון אירוע בכל גודל שהוא עלול לגרום לכם לקרוס מההתרגשות ומהמאמץ לדאוג שהכל יעבוד כשורה. בדיקה לעומק של חברת השכרת ציוד לאירועים ובחירה חכמה בחברת הנכונה והאמינה, יכולה להוות את הצעד החכם ביותר שעשיתם עבור הצלחת האירוע שלכם.

 

קרא עוד: ציוד לאירועים להשכרה

whatsapp   כל הזכויות שמורות לדוד כליף אירועים בע''מ © לאתר דוד כליף אירועים בע''מ