מספרי ספרים

מספרי ספרים

ממש כמו שכל שף משתוקק שתהיה לו סכין שף יפנית, כך כל מעצב שיער, או במילים אחרות- ספר, חושק במספריים שיעזרו לו לבצע את העבודה שלו בצורה נוחה, מהירה ומדויקת. בתספורת חשוב שכל קווצת שיער תהיה במקומה הנכון, ואם גורעים ממנה, אז שזה יהיה מדויק, כי הרי בסופו של דבר מדובר בעיצוב מתוכנן מראש. בקיצור, ספר שאין לו מספריים טובות לתספורות זה כמו שף בלי סכין יפנית…

בארץ משווקות מספריים לספרים של המותג סאנמונג'ו, המיוצרות בעבודת יד תחת ידיהם של אומני ייצור מספריים מזה כמה דורות. סודות הייצור, עברו מדור לדור והיום על מעצבי השיער בעולם יכולים להחזיק ולהשתמש במספריים של סאנמוג'ו ולדעת, שמה שהם יבקשו להשיג, הם גם יצליחו, כי יש להם את כלי העזר הכי משובח ומדויק בעולם.

 

מספרי ספרים סאנמוג'ו- כמו חרבות….

 

סכיני השף היפנים נעשים היום כמו בתהליך העתיק והאותנטי של יצירת חרבות הסמוראים. מספריים לספרים (מעצבי שיער) מסוג סנמוג'ו, נעשים גם בצורה מסורתית של חישול פלדה ע"י משפחה שעוסקת בכך כבר 120 שנה. הידע שלהם עובר מדור לדור, כולל החידושים הבלעדיים של החברה, ואין מלבדם עוד מישהו שיודע לייצר מספריים מושלמים וחדים כמותם.  מספרי הספרים (מעצבי השיער) ממותג סאנמוג'ו, עשויים בעבודת יד מאבקה של פלדה בלתי מחלידה, ותהליך העבודה מתבצע ידנית ע"י אומני חרשי פלדה מיומנים. כל מספריים יוצאים מתחת ידיהם ברמת הדיוק והחדות הכי גבוהה. יש מעצבים שעובדים מול החברה ומזמינים מספריים בהתאמה אישית לדרישות שלהם, בארץ ניתן להשיג את מספרי הספרים המושלמים של סאנמוג'ו העשויים מאבקת פלדה בלתי מחלידה ואיכותית, והם מתאימים לכל ספר ומעצב שיער.

 

הבורג של סאנמוג'ו

 

מספרי הספרים (מעצבי השיער) ממותג סאנמוג'ו כוללים את הפטנט המיוחד של המותג, המאפשר שליטה מרבית ואחיזה בטוחה במספריים, יתרון המבטיח ביצוע מדויק בלי שום רעידות והפתעות, וזה חשוב מאוד לכל ספר. הבורג האמור הוא בעל מיסב כפול המסייע לכוון את המספריים עד לדיוק מקסימלי של 0.001 מ"מ, הוא מאפשר לכל ספר תנועה חלקה, שליטה מרבית זריזות וגם התגברות על סוגי שיער עבה או מחוספס. הבורג מונע את החיכוך הטבעי שקיים בכל זוג מספריים, ושבגללו אגב, כל מעצבי השיער סובלים מכאבי ידיים. במספרי ספרים של מותג סאנמוג'ו, אין חיכוך, יש תנועה חלקה ואין כאבים. אלה הם היתרונות הכי גדולים של המספריים, הנעים בציר אחד, בצורה חלקה ומאפשרים לכל ספר לבטא את עצמו במדויק, כלי שום שערה מיותרת תרתי משמע.

 

קרא גם על: סכין שף

whatsapp   כל הזכויות שמורות לדוד כליף אירועים בע''מ © לאתר דוד כליף אירועים בע''מ