ריהוט לקבלת פנים

ריהוט לקבלת פנים

השכרת ציוד לאירועים, נעשה היום בהזמנה מיוחדת ועפ"י הדרישות של האירוע. זה תלוי בכמות המשתתפים, במיקום, במטרת האירוע. בצרכים והרבה פעמים נעשים היום גם שילובים שונים של פריטי ריהוט בהתאם ללוקיישנים באירוע. יש ריהוט לקבלת הפנים, יש ריהוט לחופה, ריהוט באולם או בגן האירועים ובעצם מה ששואפים לייצר היום בכל אירוע ולא משנה אם זה חתונה או בר מצווה, זה מקום מעוצב מבחינה רעיונית, שיוצר אווירה ולתוכה יוצקים אחר כך את התכנים. הרבה פעמים הריהוט הוא זה שקובע את אופי והתנהלות האירוע.

 

ריהוט לקבלת פנים

 

קבלת פנים הפכה להיות חלק סטנדרטי בכל אירוע. אין היום כמעט אירוע שלא מתחיל בה, וזה בדרך כלל מתקיים לא במיקום האירוע, אלא בכניסה. יש לומר כי מעיצוב ובחירת הריהוט לקבלת הפנים, ניתן כבר להבין מה הולך להיות מבחינת תפאורה והאווירה. אזור קבלת הפנים הפך לכרטיס הביקור של האירוע והוא מייצג פחות או יותר את הקונספט של האירוע.

 

אז מה יש לנו לקבלת פנים?

 

  • שולחנות גבוהים או נמוכים
  • כיסאות בסגנונות שונים
  • פינות ישיבה מראטן
  • פופים
  • ברים
  • תאורה מיוחדת
  • דוכן לפעילות בכניסה
  • פתרונות הצללה

 

התחום של קבלת הפנים צובר היום תאוצה, עם שלל רעיונות המובילים גם לעיצוב. יש השוכרים את שירותיהם של מעצבי זרי פרחים לאורחים במקום, יש שהולכים על קוסם ולהטוטן, בבר מצווה ייתכן ויהיה דוכן של קליעה למטרה, כל אלה דורשים ציוד מיוחד ותקין.

 

מסיבת חתונה, על מה יושבים?

 

אין ספק כי הדגש היום בכל אירוע הוא על הקולינריה ועל הישיבה. ישיבה סביב שולחנות היא הדבר הכי סטנדרטי, אבל יש כאלה שבוחרים שבכניסה לאירוע יהיו פינות ישיבה או פופים, והם בהחלט אומרים לאורחים שלכם "תתחילו לכייף". צורת הישיבה כמו גם פריטי הריהוט משפיעים על סגנון האירוע ויוצרים את האווירה. יש שמתחתנים באוהל בדואי כי זה מקורי ומיוחד, ויש שעושים מסיבת חתונה ומאפשרים לאורחים שלהם לשקוע בכורסאות נוחות אחרי סיבוב ריקודים. היום הכול פתוח ואין חוקים. יש רק חוק אחד והוא- לעשות את הדבר הנכון בהתאמה לסוג וגילאי האורחים שלכם.

 

אירוע חברה משנות השישים…

 

גם חברות וארגונים מחפשים היום רעיונות מקוריים לאירוע חברה. לא עוד יום כיף בפארק מים, ולא עוד מסעדה אלא מקום מיוחד אשר באמת יצליח לקרב ולגבש את העובדים. כאשר בוחרים לוקיישן למשל כמו חוף ים, הדבר הבא הוא לייצר את מקומות הישיבה, וכאשר אתם מתקשרים עם חברה שיש לה מלאי של סגנונות של השכרת ריהוט לאירועים ואתם יכולים להרים כל אירוע שתרצו עם קונספט של שנות השישים, השמונים, התשעים וכמובן שבאירועים כאלה, יש עוד המון אלמנטים שהופכים את המקום לתקופתי, וחברה שמחזיקה בפריטים רבים תוכל לעזור לכם לעצב אירוע כזה בהצלחה אבל גם בנוחות מקסימלית.

 

קרא עוד: השכרת ציוד למסיבות | השכרת שולחנות לאירועים

whatsapp   כל הזכויות שמורות לדוד כליף אירועים בע''מ © לאתר דוד כליף אירועים בע''מ