10 דברים שיהפכו את האירוע שלכם מטוב למצוין – כל העצות הטובות ביותר

10 דברים שיהפכו את האירוע שלכם מטוב למצוין – כל העצות הטובות ביותר

1. לא משנה אם מדובר באירוע משפחתי או באירוע בעבודה העיקר שתהיה שם חשיבה מחוץ לקופסה. בעולם שלנו כיום כולם כבר ראו הכל מהכל, אם תתנו להם הזדמנות לראות משהו קצת אחר וקצת שונה באירוע שלכם הרווחתם ובגדול.

2. תדאגו שיהיה את כל הציוד הדרוש עבור הארוחה שאתם מארגנים באירוע. האוכל הוא חלק מאוד חשוב בכל אירוע, אתם חייבים לדאוג לא רק שהאוכל יהיה מושלם אלה שיהיו לכולם גם את הכלים המתאימים שהם יוכלו ליהנות ממנו באופן מקסימלי.

3. אם אתם מחפשים הפעלה לאירוע בבית נסו להבין טרם האירוע את הקהל שאתם מזמינים. אם למשל מדובר על אירוע משפחתי עם אנשים מבוגרים בחרו הפעלה מסוג מסוים אבל אם מדובר על אירוע בעבודה כאשר העובדים שלכם צעירים יחסית חשבו על הפעלה אחרת לחלוטין.

4. במידה ומדובר על אירוע שעתיד להתקיים מחוץ למקום סגור חשבו היטב על הטמפרטורה, כלומר אם מדובר על אירוע בחודשי הקיץ באמצע היום שכרו מאווררים בהתאם אבל אם מדובר על אירוע בחודשי החורף או בשעות הלילה דאגו לפטריות חימום בכמות הנכונה כדי שאף אחד לא יקפא מקור.

5. תדאגו שהאירוע יתקיים במקום שנוח לכולם וקרוב לכולם. במידה ומדובר באירוע הקשור בעבודה למשל בחרו לוקיישן שקרוב לעבודה, אין דבר יותר מרגיז מאשר לנסוע שעות לאירוע בידיעה שאת כל הדרך הארוכה הזו גם צריך לעשות בחזרה אחר כך.

6. שווקו את האירוע כמו שצריך, בהרבה מאוד מקרים האירוע לא מתרומם לגבהים הרצויים רק בגלל שלא עשיתם לו שיווק נכון.

7. ההפעלה באירוע או האטרקציה באירוע היא המסמר של הערב, היא הדבר שכולם יזכרו ועם כל הכבוד למיקום, לאוכל או לתפאורה אם ההפעלה תהיה מושלמת אז כל האירוע יהיה מושלם. מופע על חושי בעברית ובאנגלית זו החלטה מצוינת שאתם יכולים לקחת כדי להבטיח לעצמכם את האירוע הטוב שיותר שיכולתם לארגן.

8. בהמשך לנקודה הקודמת, הזמנת אמן חושים בינלאומי כמו מרום מור לאירוע זו לא רק הברקה יוצאת דופן בגלל המקוריות אלא גם בגלל ההנאה והכיף שהנוכחים באירוע ירגישו. מדובר באטרקציה יוצאת דופן שתשאיר את כולם פעורי פה ועם חיוך רחב על הפנים.

9. אל תשכחו לתעד את האירוע בתמונות ולהשאיר לאורחים שלכם מגנטים למזכרת. המגנטים נכנסו חזק מאוד לאירועים של ימינו ואירוע ללא מגנטים הוא פשוט אירוע שיש בו משהו שחסר.

10. דאגו לשייך את האירוע למשפחה שלכם או לעבודה שלכם, תלוי כמובן באופי האירוע. אין דבר שאנשים יותר אוהבים מאשר אירוע שמדבר אליהם, שנוגע בהם, ששייך רק להם ואת זה אפשר לעשות עם תפאורה מתאימה, נאומים מתאימים וכמובן אווירה מתאימה שאומרת ברש גלי שהאירוע הזה שייך לנוכחים שהגיעו אליו.

קרא עוד: ציוד להשכרה לאירועים

whatsapp   כל הזכויות שמורות לדוד כליף אירועים בע''מ © לאתר דוד כליף אירועים בע''מ