5 דברים שבלעדיהם אי אפשר לערוך אירוע בטבע – לחגוג עם כל מה שאתם צריכים

5 דברים שבלעדיהם אי אפשר לערוך אירוע בטבע – לחגוג עם כל מה שאתם צריכים

מסיבות בטבע הן המסיבות הכייפיות והמהנות ביותר, מדובר בריקודים ושירים מתחת לכיפת השמיים באמצע היער או בחוף הים ותוסיפו לכך את העובדה שאתם עם האנשים שאתם הכי אוהבים ותקבלו כמה שעות של אושר צורף. בנוסף לכל האושר והשמחה, חשוב מאוד שבאירועים בטבע יהיו גם הכלים והציוד המתאימים כדי שהחגיגה תהיה מושלמת כי אין דבר יותר מרגיז מאשר חוסר כזה או אחר בציוד שיכול פשוט להרוס את כל האווירה. לפניכם רשימה של חמישה דברים שאין סיכוי שתצליחו להסתדר בלעדיהם במידה ואתם מעוניינים לערוך אירוע בטבע כמו שצריך.

 

שולחנות במגוון גדלים

 

אי אפשר לערוך אירוע בטבע בלי שולחנות כדי שיהיה מקום להניח את האוכל או הציוד שקשור לאירוע. חשוב מאוד שהשולחנות יהיו בגודל המתאים ובגודל הנכון בהתאם לצרכים שלכם וכך למשל אתם יכולים לבחור בין שולחנות בר גבוהים, שולחנות אוכל בינוניים ושולחנות קטנים לישיבות זולה רגועות ושלוות יותר. חשוב לשים לב שהשולחנות שאתם בוחרים לא רק מגיעים בגודל הנכון אלא גם בחוזק הנכון ושהם מסוגלים להחזיק את הציוד או האוכל שאתם מייעדים להם.

 

כיסאות במגוון גדלים

 

אם אתם חייבם שולחנות אתם כנראה גם חייבים כיסאות ובדומה לבחירת השולחנות חשוב לבחור כיסאות בכל הגדלים כאשר לכל גודל של כיסא יש מטרה אחרת. כיסאות גבוהים לישיבת פאבים, כיסאות בינוניים לישיבה בדיוק כמו במסעדה וכיסאות קטנים לישיבה נעימה ונינוחה יותר מול הים או לשיחה עמוקה עם חברים. כאשר מדברים על השכרת ציוד לאירועים חשוב להתחיל עם הבסיס ובהחלט אפשר לומר שהכיסאות והשולחנות הם הבסיס של הציוד באירוע.

 

פטריות חימום

 

אפילו באמצע הקיץ אם האירוע מתוכנן להיות בשעות הערב או בשעות הלילה יכול להיות קר ולא נעים, על אחת כמה וכמה כאשר האירוע מתקיים בחודשי החורף. פטריות חימום בכמות הנכונה ובמיקומים הנכונים יכולים להשכיח מהנוכחים באירוע את העובדה שקצת קר להם ולגרום להם להתעסק רק במה שבאמת חשוב וזה ההנאה שלהם מהאירוע עצמו.

 

כלים לאוכל

 

אין אירוע שלא מציע לכם ארוחה מפנקת או לפחות קייטרינג שיגרום לכם ללקק את האצבעות. בשביל להגיש לאורחים את האוכל הטעים ביותר עליכם לשכור ציוד מטבח כמו שצריך והשכרת כלים הכוללים צלחות, כפות, סכינים, מזלגות, קערות וכל יתר הציוד שאנחנו מכירים הוא חובה כמובן באירוע. השכרת ציוד לאירוע לא יכולה להיות שלמה ללא ציוד מתאים, כלים למטבח ולאוכל זה בהחלט משהו שאי אפשר לוותר עליו.

 

פחים

 

זה אולי נשמע כמו משהו שפחות נעים להתעסק איתו אבל חשוב מאוד שיהיו פחים מספיק גדולים באירוע כדי שתוכלו להשאיר את הטבע נקי ולא להשאיר זבל בשטח. ציוד למסיבות טבע כולל הרבה מאוד דברים סקסיים אבל גם דברים שפחות כייף לדבר עליהם אבל הם חשובים לא פחות ופחים זה בהחלט אחד מהדברים האלו.

 

המאמר מוגש באדיבות חברת בסט רנט

whatsapp   כל הזכויות שמורות לדוד כליף אירועים בע''מ © לאתר דוד כליף אירועים בע''מ